Chytrá domácnost Somfy

S veškerými produkty v našem oboru, vrata, brány, stínící technika atd. jsme schopni napojit na propojený systém který lze ovládat za pomocí mobilní aplikace nebo jen hlasu.


Vaše domácnost se tak stane pohodlnější a bezpečnější. Pouhým stisknutím telefonu odkudkoliv otevřete bránu nebo vysunete žaluzie. 

somfy

Nabízíme řešení od francouzské společnosti Somfy s 50 letou tradicí a zkušenostmi v oboru automatizace. 


Inteligentní domácnost od Somfy nabízí také pokročilé scénáře, které se po předchozím nastavení spouští automaticky (např. sluneční čidlo zaznamená vyšší sluneční aktivitu a  stáhne rolety, aby v domě zůstal chládek). Pohodlí a komfort dostupný pro každého, to je jedno z hlavních hesel společnosti Somfy.

Veškeré součásti domu žaluzie, rolety, brána, kamera, topení lze spojit do jednoho celku za pomocí centrální řídící jednotky TaHoma a ovládat tak za pomocí telefonu, tabletu nebo počítače odkudkoliv. Některé součásti lze nastavit automaticky buď časově nebo za pomocí čidel. 

Některé součásti jako ovladače a příslušenství naleznete na našem e-shopu a můžete si snadno dokoupit například druhý dálkový ovladač.

Pro dotazy nás neváhejte kontaktovat.kompletní řešení somfy

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: