Chytrá domácnost Somfy

CHYTRÁ DOMÁCNOST 

S veškerými produkty v našem oboru, vrata, brány, stínící technika atd... jsme schopní napojit na propojený systém, který lze ovládat za pomocí mobilní aplikace nebo jen hlasu. Vaše domácnost se tak stane pohodlnější a bezpečnější. Pouhým stisknutím telefonu, odkudkoliv otevřete bránu nebo vysunete žaluzie. 

Chcete jít s dobou a vyniknout tím, jak zařídíte svou domácnost?

Každá moderní rodina dnes žije v takzvané chytré domácnosti! Pořiďte si vrata, brány, dveře nebo stínící techniku ovládanou dálkovými ovladači, s nimiž bude život daleko snazší a jednodušší. Budeme vašimi průvodci na cestě k pohodlnější a bezpečnější domácnosti.

Součástí našeho portfolia jsou chytrá řešení francouzské společnosti Somfy, která patří k jedomu z nejkvalitnějších a nejstálejších na trhu. Vyberte si z nabízených chytrých řešení a pozvěte si nás domů - provádíme montáž i instalaci všeho, co u nás naleznete. Přijedeme k vám ať už bydlíte v okolí Ostravy nebo jinde v Moravskoslezském kraji.somfy

Nabízíme řešení od francouzské společnosti Somfy s 50 letou tradicí a zkušenostmi v oboru automatizace. 


Inteligentní domácnost od Somfy nabízí také pokročilé scénáře, které se po předchozím nastavení spouští automaticky (např. sluneční čidlo zaznamená vyšší sluneční aktivitu a  stáhne rolety, aby v domě zůstal chládek). Pohodlí a komfort dostupný pro každého, to je jedno z hlavních hesel společnosti Somfy.

Veškeré součásti domu žaluzie, rolety, brána, kamera, topení lze spojit do jednoho celku za pomocí centrální řídící jednotky TaHoma a ovládat tak za pomocí telefonu, tabletu nebo počítače odkudkoliv. Některé součásti lze nastavit automaticky buď časově nebo za pomocí čidel. 

Některé součásti jako ovladače a příslušenství naleznete na našem e-shopu a můžete si snadno dokoupit například druhý dálkový ovladač.

Pro dotazy nás neváhejte kontaktovat.kompletní řešení somfy

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
   

 

Zpět do obchodu