Kamera Somfy one+ Sada Kamera Somfy one+ Sada

somfy one +
ZDARMAZDARMA
9 989 Kč 8 255,37 Kč bez DPH
Na dotaz

Bezpečnostní řešení typu "vše v jednom" včetně vestavěné sirény, bezpečnostní kamery, pohybového čidla a záložního zdroje

- Vaše "All-In-One" (vše v jednom) bezpečnostní řešení včetně sirény, bezpečnostní kamery a pohybového čidla - vestavěná HD kamera s nočním viděním - vestavěná siréna 90+ dB - okamžité zasílání upozornění při detekci poplachu - kompatibilní s příslušenstvím Somfy Protect - kompatibilní s TaHoma - vzdálené upozornění na přítomnost kouře detekované externím kouřovým čidlem

- Pokud je v domě zjištěno vniknutí, siréna o výkonu 90 + dB se automaticky zapne, aby odradila narušitele. Pokud chcete, můžete mít nastaven tichý režim a sirénu spouštět ručně jednoduchým kliknutím z chytrého telefonu.
- Fotografie a video jako důkaz. Jakmile fotoaparát detekuje vetřelce, fotografie se okamžitě uloží a kamera natočí a uloží několikasekundový záznam pohybu.
- Sdílejte přístup k vašemu systému se svými sousedy, přáteli nebo rodinou. Při nízkém stupni varování budou moci na místě zasáhnout, pokud nejste zrovna k dispozici.
- Chcete-li chránit vaše soukromí, motorizovaná clona kamery se při návratu domů automaticky zavře a otevře se, když domov opustíte. Můžete ji ovládat ale i z aplikace.
- Umístěte Somfy One na požadované místo a připojte jej. Stačí pouze několik kliknutí z vaší aplikace a váš systém začne fungovat. Přemisťování Somfy One je snadné, protože jej nemusíte znovu instalovat.
- Díky své kompatibilitě s Amazon Echo* můžete svůj Somfy One jednoduše ovládat i hlasem. Máte plné ruce, když opouštíte domov? Jednoduše řekněte Amazon Echo, aby aktivoval alarm, když jste na cestě z domu.
Somfy One+ nabízí navíc (oproti Somfy One): - Vestavěnou záložní baterii s autonomním provozem až 3 h a upozorněním push zprávou v případě výpadku proudu. - V případě výpadku internetového připojení (Wi-Fi) jsou záznamy dočasně ukládány na SD kartu. - Čidlo IntelliTAG™ a klíčenka Key fob již v sadě

 

 

Kód Kód: 1870388
Jméno značky: Somfy
Kategorie: Automatizace
Záruka: 5 let

Video

Francouzský výrobce a inovátor v oblastni automatizace domácnosti.

Hlavními přednosti výrobce jsou motory s chytrou ovládací technikou.

somfy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení