Kamera Somfy one+ Sada

9 490 Kč 7 842,98 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
5.10.2020
Skladem u výrobce.

Bezpečnostní řešení typu "vše v jednom" včetně vestavěné sirény, bezpečnostní kamery, pohybového čidla a záložního zdroje

- Vaše "All-In-One" (vše v jednom) bezpečnostní řešení včetně sirény, bezpečnostní kamery a pohybového čidla - vestavěná HD kamera s nočním viděním - vestavěná siréna 90+ dB - okamžité zasílání upozornění při detekci poplachu - kompatibilní s příslušenstvím Somfy Protect - kompatibilní s TaHoma - vzdálené upozornění na přítomnost kouře detekované externím kouřovým čidlem

- Pokud je v domě zjištěno vniknutí, siréna o výkonu 90 + dB se automaticky zapne, aby odradila narušitele. Pokud chcete, můžete mít nastaven tichý režim a sirénu spouštět ručně jednoduchým kliknutím z chytrého telefonu.
- Fotografie a video jako důkaz. Jakmile fotoaparát detekuje vetřelce, fotografie se okamžitě uloží a kamera natočí a uloží několikasekundový záznam pohybu.
- Sdílejte přístup k vašemu systému se svými sousedy, přáteli nebo rodinou. Při nízkém stupni varování budou moci na místě zasáhnout, pokud nejste zrovna k dispozici.
- Chcete-li chránit vaše soukromí, motorizovaná clona kamery se při návratu domů automaticky zavře a otevře se, když domov opustíte. Můžete ji ovládat ale i z aplikace.
- Umístěte Somfy One na požadované místo a připojte jej. Stačí pouze několik kliknutí z vaší aplikace a váš systém začne fungovat. Přemisťování Somfy One je snadné, protože jej nemusíte znovu instalovat.
- Díky své kompatibilitě s Amazon Echo* můžete svůj Somfy One jednoduše ovládat i hlasem. Máte plné ruce, když opouštíte domov? Jednoduše řekněte Amazon Echo, aby aktivoval alarm, když jste na cestě z domu.
Somfy One+ nabízí navíc (oproti Somfy One): - Vestavěnou záložní baterii s autonomním provozem až 3 h a upozorněním push zprávou v případě výpadku proudu. - V případě výpadku internetového připojení (Wi-Fi) jsou záznamy dočasně ukládány na SD kartu. - Čidlo IntelliTAG™ a klíčenka Key fob již v sadě

 

 

Kód Kód: 363
Jméno značky: Somfy
Kategorie: Automatizace
Záruka: 5 let

Video

Francouzský výrobce a inovátor v oblastni automatizace domácnosti.

Hlavními přednosti výrobce jsou motory s chytrou ovládací technikou.

somfy