Okna a dveře PKS

                                 

 

logo pks okna

  Nabízíme okna a dveře českého výrobce značky PKS - okna společnost sídlem ve městě Ždár nad Sázavou se zkušenostmi 30 let. 

   

                                                                                                  

Renomovaný výrobce  díky kterému Vám dokážeme dodat veškeré typy oken a dveří:

nabídka pks
Plastová okna od PKS okna se díky svým čistým liniím a atraktivnímu designu hodí pro použití u rodinných domů i průmyslových objektů. Kvalitní plastový rám, pevná ocelová výztuha a rozdělení meziskelního prostoru zaručují skvělou akustickou a tepelnou izolaci, a proto jsou vhodná i pro pasivní a nízkoenergetické domy. Získáte s nimi navíc možnost čerpat z dotací EU v rámci projektu Nová zelená úsporám. Nezanedbatelná je i úspora měsíčních výdajů za vytápění. Moderní kování zajišťuje snadnou manipulaci s oknem a chrání váš byt nebo firmu před násilným vniknutím. O naše plastová okna nemusíte nijak zvlášť pečovat, nezatékají a disponují téměř neomezenou životností.

Nabízíme kvalitní profily A třídy německé značky Kömmerling Deceuninck. 
U našich plastových oken využíváme okenní kování TITAN AF od německé společnosti Siegenia.
plast okna

Dřevěná okna, tzv. eurookna, od firmy PKS okna působí autenticky a vizuálně ladí se stylem stavby, vyhovují přitom ale nárokům na moderní a úsporné bydlení. Dřevěné rámy z lepeného hranolu zajišťují perfektní tvarovou stálost a díky izolačním sklům vynikají eurookna výbornými zvukovými a tepelněizolačními parametry. Díky dobrému zvukovému těsnení vám tak nepronikne hluk z ulice a ještě ušetříte za náklady na vytápění. S našimi dřevěnými okny si můžete zažádat i o dotace v rámci evropského projektu Nová zelená úsporám a odlehčit tak svému rozpočtu ještě víc. Eurookna jsou opatřena ekologickým impregnačním a vrchním nátěrem, který prodlužuje jejich životnost, a moderní kování chrání váš majetek před vloupáním. 

Dřevo okno nabídka

Hliníková okna od PKS okna představují díky svému reprezentativnímu a variabilnímu vzhledu oblíbené řešení oken u moderních budov, komorový profilový systém s přerušeným tepelným mostem totiž vyhovuje klasickým i pasivním a nízkoenergetickým stavbám. Pevný kovový materiál je téměř nezničitelný, a tak okna disponují vynikající tvarovou stálostí, odolností vůči požárům, povětrnostním vlivům a prakticky neomezenou životností. Na vaše přání je opatříme barevným nátěrem nebo povrchovou úpravou imitující dřevo, aby co nejlépe odpovídala exteriéru domu.

Hliník PKS-okna      

 

 

 

 

Máte-li dotazy ohledně informací nebo poptávky neváhejte nás kontaktovat. 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
  

Zpět do obchodu