Somfy vnitřní kamera

Můžeme doručit do:
3.1.2023
4 486,98 Kč 3 708,25 Kč bez DPH
Na dotaz

Inteligentní bezpečnostní kamera, která chrání jak váš domov tak vaše soukromí

- S bezpečnostní kamerou Somfy s motorizovanou clonou si sami zvolíte, kdy chcete nahrávat - jednoduše klepnutím na svůj smartphone.
SomfyVision ™: Nejlepší detekce pohybu Nebojte se falešných poplachů díky technologii SomfyVision™ unikátní technologii, která kombinuje detekci pomocí infračerveného záření s analýzou obrazu.
Ovládejte svůj systém snadno ze svého smartphonu a zůstaňte připojeni k domovu. Používejte aplikaci Somfy Protect!

- Vyberte, co chcete zabezpečit Vyberte oblasti, které nechcete detekovat, jako je např. váš gauč, kde se pravidelně uvelebí váš pes a zajistěte jen to, co je opravdu důležité: vaše okna, dveře nebo jiné kritické prostory. Full HD video Rychlé streamování ve vysokém rozlišení 130˚ široký úhel Užijte si široký záběr a nenechte si uniknout žádný detail Zoom 8x Zvětšení až 8x s jedinečnou čistotou obrazu Noční vidění Podívejte se, co se u vás děje v noci s automatickými infračervenými LED diodami Snadné nastavení Nastavte kameru během několika minut pomocí aplikace Somfy Protect Notifikace Získejte oznámení okamžitě, když se doma něco děje Chytrá aktivace Somfy vám při odchodu připomene aktivovat detekci pohybu.

 

Kód Kód: 357
Jméno značky: Somfy
Kategorie: Automatizace
Záruka: 5 let

Video

Francouzský výrobce a inovátor v oblastni automatizace domácnosti.

Hlavními přednosti výrobce jsou motory s chytrou ovládací technikou.

somfy

Zpět do obchodu