Stínící technika Isotra | Žaluzie a rolety

Při stále větší teplotě v létě je vhodné se bránit.

Nejvhodnější je exteriérová stínící technika, především pro okenní prostory z důvodu nezahřívání skla a nepropuštění teploty. Poskytuje nejen požadované zastínění, ale dokáže ochránit váš majetek před povětrnostními vlivy a ušetří peníze za energie. Nabízíme výhradně produkty České společnosti ISOTRA, vyvážející své produkty do více než 40 zemí světa. Nabízí široké možnosti interiérového i exteriérového zastínění v různých designových řešeních.

Vyberte si ideální stínicí techniku pro Váš dům, byt, nebo firmu a užijte si sluneční paprsky, přesně v takové míře, v jaké si přejete.

Sháníte-li funkční a zároveň moderní zastínění interiéru. V nabídce najdete vkusné látkové rolety i žaluzie vhodné i pro alergiky. Útulný domov vykouzlíte s pomocí skládaných žaluzií plisse a elegantní japonské stěny zase využijete, jako předěl velkých místností. S produkty stínicí techniky do exteriéru zabezpečíte svou nemovitost a zabráníte jejímu přehřívání.

Vyberte si z ochranných předokenních žaluzií a zvuky tlumících rolet, či nadčasových screenových rolet, které Vás neochudí o výhled. Najdete zde také markýzy na zastínění pro zimní zahrady ve formě verand s ručním či motorickým ovládáním. Novinkou jsou bioklimatické pergoly ARTOSI vlastního vývoje. V boji proti nechtěnému hmyzu vám pak pomohou sítě do oken.

isot                 

 

Venkovní žaluzie

Předokenní venkovní žaluzie jsou exteriérové žaluzie, které chrání váš interiér před povětrnostními vlivy. Speciální tvar lamel u venkovních žaluzií řady Zetta zajišťuje vynikající zastínění a poskytuje vysoký termoregulační efekt. Tuto technologii využívá nejvyspělejší generace venkovních žaluzií a je vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov. Lamely venkovních horizontálních žaluzií vytvářejí v zavřeném stavu celistvou, dokonale stínící plochu, a po celé délce lamely je vlisovaná guma, zvyšující termoregulační působení venkovní žaluzie. Tím žaluzie efektivně podporuje termoizolační vlastnosti domu a spoří energie. Předokenní venkovní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Venkovní žaluzie účinně chrání interiér vašeho bytu před horkem a nabízejí vám možnost regulovat množství slunečních paprsků, které dopadají do pokoje. Pokud lamely nastavíte správně, zabráníte vstupu slunce i horka, ale zároveň budete prostor větrat. Venkovní žaluzie také ochrání vaše soukromí a zvyšují bezpečnost domu. Skrz hliníkové lišty venkovních žaluzií se hned tak nikdo nedostane. Vedle stínicí a bezpečnostní funkce dotváří venkovní žaluzie venkovní žaluzie vzhled vašeho domu. Dostupné jsou v mnoha barvách.

                                                       

 

Předokenní rolety


Vivera je oblíbený standardní typ rolety pro venkovní použití. Hlavními přednostmi této venkovní rolety jsou vysoký stupeň zastínění, snižování hladiny
venkovního hluku a vysoký termoregulační efekt. Plastové lamely nebo hliníkové lamely plněné PUR pěnou tvoří v zavřeném stavu celistvou plochu, která kompletně zastíní interiér a vytvoří obtížně zdolatelnou zábranu v případě vloupání. Venkovní rolety Vivera jsou určeny jak pro dodatečnou montáž (tedy při zateplování nebo rekonstrukci domu), tak pod zateplovací systémy (zaomítací provedení). Praktickým doplňkem rolety pro venkovní použití může být integrovaná síť proti hmyzu, kterou lze ovládat nezávisle na ovládání rolety (Vivera-Sectra).

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení