Zásuvka ON-OFF Somfy Plug io

1 790 Kč 1 479,34 Kč bez DPH
Na dotaz

Zásuvka s vestavěným přijímačem io pro dálkové ovládání světel a elektrických spotřebičů. Použití zejména pro osvětlení a jiné elektrické spotřebiče do 1800W.

- Z domova nebo mimo něj umožňuje ovládat světla nebo jakákoliv jiná elektrická zařízení a na dálku zjistit, zda jsou zapnutá nebo vypnutá, popřípadě změnit jejich stav.
- Jeden dálkový ovladač (nebo smartphone/tablet) dokáže ovládat i několik světel nebo jiných zařízení současně, pokud jsou vybaveny touto zásuvkou.
- Kompatibilní s TaHoma, Connexoon
- Určeno pro použití v interiéru

Programujte svá světla společně s motorizovanými roletami, žaluziemi, bránou, alarmem, kamerami a senzory ... - Simulujte svou přítomnost v domě - Vytvořte scénáře prostřednictvím smartphonu/tabletu nebo počítače - Perfektní integrace do domácnosti díky jedinečnému a kompaktnímu designu - Lze použít ke kontrole nabíječek, elektrospotřebičů atd.. 2 možnosti použití: - obr. 1: centralizované/připojené (s možností dálk. ovládání) - obr. 2: nezávislé

 

Kód Kód: 327
Jméno značky: Somfy
Kategorie: Automatizace
Záruka: 5 let

Video

Francouzský výrobce a inovátor v oblastni automatizace domácnosti.

Hlavními přednosti výrobce jsou motory s chytrou ovládací technikou.

somfy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení