Stínící technika

stínící technika
žaluzie a rolety

Nabízíme výhradně produkty České společnosti, vyvážející své produkty do více než 40 zemí světa. Nabízí široké možnosti interiérového i exteriérového zastínění v různých designových řešeních.

Sháníte-li funkční a zároveň moderní zastínění interiéru.
S produkty stínicí techniky do exteriéru zabezpečíte svou nemovitost a zabráníte jejímu přehřívání.
Vyberte si z ochranných předokenních žaluzií a zvuky tlumících rolet, či nadčasových screenových rolet, které Vás neochudí o výhled.
V boji proti nechtěnému hmyzu vám pak pomohou sítě do oken a HS portálů.
To vše nabízíme na míru s montáží.

 

vnější žaluzie a rolety na míru

PŘEDOKENNÍ ŽALUZIE / SCREENOVÉ ROLETY / PŘEDOKENNÍ ROLETY

 

VENKOVNÍ ŽALUZIE

Předokenní venkovní žaluzie jsou exteriérové žaluzie, které chrání váš interiér před povětrnostními vlivy. Speciální tvar lamel u venkovních žaluzií řady Zetta zajišťuje vynikající zastínění a poskytuje vysoký termoregulační efekt. Tuto technologii využívá nejvyspělejší generace venkovních žaluzií a je vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov. Lamely venkovních horizontálních žaluzií vytvářejí v zavřeném stavu celistvou, dokonale stínící plochu, a po celé délce lamely je vlisovaná guma, zvyšující termoregulační působení venkovní žaluzie. Tím žaluzie efektivně podporuje termoizolační vlastnosti domu a spoří energie. Předokenní venkovní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru. Venkovní žaluzie účinně chrání interiér vašeho bytu před horkem a nabízejí vám možnost regulovat množství slunečních paprsků, které dopadají do pokoje. Pokud lamely nastavíte správně, zabráníte vstupu slunce i horka, ale zároveň budete prostor větrat. Venkovní žaluzie také ochrání vaše soukromí a zvyšují bezpečnost domu. Skrz hliníkové lišty venkovních žaluzií se hned tak nikdo nedostane. Vedle stínicí a bezpečnostní funkce dotváří venkovní žaluzie venkovní žaluzie vzhled vašeho domu. Dostupné jsou v mnoha barvách.

 


předokenní rolety

Jsou oblíbený standardní typ rolety pro venkovní použití. Hlavními přednostmi této venkovní rolety jsou vysoký stupeň zastínění, snižování hladiny
venkovního hluku a vysoký termoregulační efekt. Plastové lamely nebo hliníkové lamely plněné PUR pěnou tvoří v zavřeném stavu celistvou plochu, která kompletně zastíní interiér a vytvoří obtížně zdolatelnou zábranu v případě vloupání. Venkovní rolety jsou určeny jak pro dodatečnou montáž (tedy při zateplování nebo rekonstrukci domu), tak pod zateplovací systémy (zaomítací provedení). Praktickým doplňkem rolety pro venkovní použití může být integrovaná síť proti hmyzu, kterou lze ovládat nezávisle na ovládání rolety .

Veškeré produkty v případě motorizace nabízíme s pohony značky Somfy které se napojí do systému chytré domácnosti za pomocí jednotky TaHoma a můžete tak veškeré produkty ovládat za pomocí telefonu nebo hlasu.

 

 

fotky z realizací

 

 

 

Máte-li dotazy ohledně informací nebo poptávky neváhejte nás kontaktovat. 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
  

Zpět do obchodu