Posuvné a křídlové brány

brány
posuvné a křídlové

Potřebujete vyřešit jak zabezpečit vjezd do Vašeho objektu či pozemku? Samonosně posuvná brána nebo křídlová je tou správnou volbou.

Vaší bránu vyrobíme přesně na míru stavebního otvoru. Z pevných jeklových profilů. Výplň po dohodě osadíme různými materiály. Hliníkový nebo ocelový tahokov, jeklová výplň a další nebo s přípravou pro dřevěné desky. Povrchová úprava žárové pozinkování, které zaručí dlouhou životnost brány. A možné lakování do jakékoliv barvy. 

K branám dodáváme branky a plotové dílce ve stejném stylu. Brány jsme schopni dodat na klíč s přívodem elektrického proudu, betonáže a likvidace starého oplocení.  

Typy výplní

S přípravou pro osazení vlastní výplní (dřevo a podobně)

 

 

2D svařované panely

 

Jemný tahokov

 

Hliníkový tahokov

   

 

Žaluzie

 

Jekly

3ef05741-8fe9-45ac-a051-4893a828d313

 

Po napojení motoru k bráně získáte pohodlné ovládaní za pomocí ovladače nebo přes aplikaci v telefonu. Poté můžete bránu otevírat odkudkoliv. Používáme kvalitní osvědčené motory s vysokou životností. České výroby DoorHan a Somfy. Ke každé bráně z důvodu bezpečnosti dodáváme signalizační maják a senzory, které bránu zastaví pokud do prostoru vstoupí překážka.K bránám dodáváme video telefon SOMFY V100Motory lze ovládat přes aplikaci, nebo přes gsm modul. Motory umíme sladit na jeden ovladač s vraty, nebo jinými branami


Pro nacenění nás kontaktujte ve formuláři níže. 

 

fotky z realizací


 

 

 

Máte-li dotazy ohledně informací nebo poptávky neváhejte nás kontaktovat. 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:


Zpět do obchodu