Sekční garážová vrata | Výklopná garážová vrata | Rolovací garážová vrata

Naší hlavní činností jsou prodej a montáž garážových a průmyslových vrat.Nabízíme vrata výhradně od výrobců značek: DoorHan (město Kadaň) a německého výrobce značky Hörmann.


                                                                   stažený soubor                       logo hormann

 

Vrata se rozšiřují na několik typů:

Sekční vrata


Nejčastější volba, montují se za otvor/do vnitř garáže. Zajíždějí pod strop nebo podle potřeby šikmo kopírují střechu v průmyslu také vyjíždějí kolmo  nad otvor. U garážových vrat menších rozměrů postačí ostění na každé straně cm nádpraží také 8 cm při použití motoru pak 13cm. Při větších vratech se do nadpraží montují torzní pružiny které potřebují 15cm nebo 23cm. Vrata jsou po celém obvodu zateplená. Panely jsou silné 42mm , dvoustěnný plášť z pozinkovaného
ocelového plechu a uvnitř pod tlakem vyplněná PUR pěna pro dokonalé zateplení. Při speciálních požadavcích mohou být sekce ze dřeva a nebo také síly 67mm a 100mm. K vratům je nejčastěji dodáván motor s bezpečnostním jištěním proti vloupání nebo tlakovým senzorem při naražení do překážky. K motoru můžeme napojit wifi router a ovládat vrata za pomocí aplikace v mobilním zařízení odkudkoliv. Nebo také vrata zapojit do chytré domácnosti za pomoci systému TaHoma.

 

 

 

Výklopná garážová vrata Berry


Předchůdce sekčních vrat. Princip je stejný vrata zajíždějící pod stop v kolejnicích. Celé vratové křídlo za pomocí motoru nebo manuálně. Nejčastější použití je u řadových garáží. Nabízíme výklopná vrata německého výrobce Hormann. V e-shopu můžete nalézt typizované rozměry nebo poptat na míru různé dekory a rozměry. Vrata nejsou zateplená. Cenově jsou v typizovaných rozměrech levnější než sekční. Na tyto vrata lze přidat motor.