Sekční garážová vrata | Výklopná garážová vrata | Rolovací garážová vrata

Naší hlavní činností jsou prodej a montáž garážových a průmyslových vrat.Nabízíme vrata výhradně od značek DoorHan(město Kadaň)  a německého výrobce značky Hörmann.


                                                                   stažený soubor                       logo hormann

 

Vrata se rozšiřují na několik typů:

Sekční vrata


Nejčastější volba, montují se za otvor/do vnitř garáže. Zajíždějí pod strop nebo podle potřeby šikmo kopírují střechu v průmyslu také vyjíždějí nad sebe. U garážových vrat menších rozměrů postačí ostění na každé straně 8cm nádpraží také 8cm při použití motoru 13cm. Při větších vratech se do nadpraží montují torzní pružiny které potřebují 15cm nebo 23cm. Vrata jsou po celém obvodu zateplená. Panely jsou silné 42mm dvoustěnný plášť z pozinkovaného
ocelového plechu a uvnitř pod tlakem daná PUR pěna pro dokonalé zateplení. Při speciálních požadavcích mohou být sekce z dřeva a nebo také síly 67mm. K vratům je nejčastěji dodáván motor s bezpečnostním jištěním proti vloupání nebo při naražení do překážky. K motoru můžeme napojit wifi router a ovládat vrata za pomocí aplikace v mobilním zařízení odkudkoliv. Nebo také vrata zapojit do chytré domácnosti za pomoci systému TaHoma.

 

 

 

Výklopná garážová vrata Berry


Předchůdce sekčních vrat. Princip je stejný vrata zajíždějící pod stop v kolejnicích. Celé vratové křídlo za pomocí motoru nebo manuálně. Nejčastější použití je u řadových garáží. Nabízíme výklopná vrata německého výrobce Hormann. V e-shopu můžete nalézt typizované rozměry nebo poptat na míru různé dekory a rozměry. Vrata nejsou zateplená. Cenově jsou v typizovaných rozměrech levnější než sekční. Na tyto vrata lze přidat motor.