Vrata

vrata
sekční | Křídlová | rolovací | výklopná

Naší hlavní činností jsou prodej a montáž garážových a průmyslových vrat. Nabízíme vrata od výrobců značek: DoorHan (město Kadaň)  německého výrobce značky Hörmann průmyslová vrata rolovací a mříže dodáváme od Belgicko-České značky MiniRol.

 

minirool   stažený soubor   logo hormann

 

 

Vrata se dělí na několik typů:

Sekční vrata

Nejčastější volba, montují se za otvor/do vnitř garáže. Zajíždějí pod strop nebo podle potřeby šikmo kopírují střechu v průmyslu také vyjíždějí kolmo  nad otvor. U garážových vrat menších rozměrů postačí ostění na každé straně cm nádpraží také 8 cm při použití motoru pak 13cm. Při větších vratech se do nadpraží montují torzní pružiny které potřebují 15cm nebo 23cm. Vrata jsou po celém obvodu zateplená. Panely jsou silné 42mm , dvoustěnný plášť z pozinkovaného ocelového plechu a uvnitř pod tlakem vyplněná PUR pěna pro dokonalé zateplení. Při speciálních požadavcích mohou být sekce ze dřeva a nebo také síly 67mm a 100mm. K vratům je nejčastěji dodáván motor s bezpečnostním jištěním proti vloupání nebo tlakovým senzorem při naražení do překážky. K motoru můžeme napojit wifi router a ovládat vrata za pomocí aplikace v mobilním zařízení odkudkoliv. Nebo také vrata zapojit do chytré domácnosti za pomoci systému TaHoma. Tento typ vrat lze osadi intergrovanou brankou,dveřmi. 

 

 

 

Výklopná garážová vrata Berry

Předchůdce sekčních vrat. Princip je stejný vrata zajíždějící pod stop v kolejnicích. Celé vratové křídlo za pomocí motoru nebo manuálně. Nejčastější použití je u řadových garáží. Nabízíme výklopná vrata německého výrobce Hormann. V e-shopu můžete nalézt typizované rozměry nebo poptat na míru různé dekory a rozměry. Vrata nejsou zateplená. Cenově jsou v typizovaných rozměrech levnější než sekční. Na tyto vrata lze přidat motor. 

Máte-li dotazy ohledně informací nebo poptávky neváhejte nás kontaktovat. 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
  

 

Zpět do obchodu